27 Nisan 2010 Salı

TUNİK MODELLERİ

Hem şık, hem rahat olmasından dolayı, sıklıkla tercih edilen tunikler, 2010 yılının da, en gözde kıyafetlerinden, bir tanesi. Tuniklerde, herkesin kesisine ve beğenise göre modeller bulmak mümkün. 2010 ilkbahar-yaz sezonu koleksiyonunda yerini alan tunikler birbirinden güzel model ve renk seçenekleriyle yeniden beğenimize sunuluyor!
Tunikler joker parçalardır. Tercih ettiğiniz aksesuar ve ayakkabı modeline göre her ortama, her tarza uyarlanabilir. Tek omuzlu, işlemeli bir tuniği özel davete katılırken kumaş pantolon ve topuklu ayakkabıyla kombinleyebilir, günlük hayatta kullanmak için babet ve kot şortları tercih edebilirsiniz.
Sezon trendlerini tarzınıza uygulamak istiyorsanız kahverengi, turuncu, yeşil gibi toprak tonlarında tunikler seçebilirsiniz. Çizgili, tek omuzlu, asimetrik kesimler tunik modelleri 2010 ilkbahar yaz sezonunda öne çıkıyor.Tesettürlü hanımlar için de, çok fazla renk ve model yelpazesine sahip olan tuniklerle, hem rahatlığı, hem de şıklığı bir arada bulmak mümkün.Benzer Yazılar0 yorum:

Yorum Gönder