27 Nisan 2010 Salı

Miray' dan Al Haberi :)Bu aralar çok keyifliyim... Bahar geliyor içim kıpır kıpır:)

Bugün biraz içimi dökmeye karar verdim...Normalde sıkmam sizi böyle ama bugünlük idare edin :)

2 yıllık bir ilişkimi bitirdim geçtiğimiz günlerde içim biraz buruk tabiki ama sonunda özgür bıraktık birbirimizi diye mutluyum aslında...Zaten geçmişi düşünüp üzülenlerden olmadım hiç önümüzdeki maçlara bakıcaz insanıyım biraz :)

Bunun dışında geçen 8 ay önce hayatımdaki herşeyi kenara iterek yazı yazmaya karar vermiştim Şu an yavaş yavaş bunun meyvelerini topluyorum ve inanın hiç pişman değilim.

Bazen çok güzel maillerinizi alıyorum... Hatta geçen akşam gelen bir mail ağlattı beni...(Adı bende saklı olsun) Sanal bir dünyanın insanlarıyız belki ama o kadar yakınsınız ki bana... Her türlü övgünüzü,eleştirinizi en yakınımdan almış gibi önemsiyorum...

Birde çoğu kişinin kafasını karıştırmışım."Sana Mia 'mı diyelim? Miray mı diyelim? Hatta Mia nedir yenir mi ?" diye soranlar için açıklayayım :)

Miray gerçek ismim kendisini gayet severim :)

4 yıl önce italyan arkadaşlarım ismimi Telaffuz etmekte zorlanınca ismimi modifiye ederek italyancada benim anlamına gelen "mia" haline getirdiler. Sonrada öyle kaldı :) Arkadaşlarım bana mia der siz de ister miray diyin ister mia :)


Bu ay neler yaptığıma gelince;

Artık her ay hatırlatarak vaktinizi almayayım diyorum :) Cosmopolitan okuyorsanız her ay benim yazdıklarıma da bir göz atın :) Buradan bu ay neler karalamışım bakabilirsiniz...

Bu hafta Cafe RUJ'da Haftanın stil ikonu kim? diye merak ediyorsanız
Buradan Nisan yağmurlarında ne giysek? diye düşünüyorsanız Burdan buyrun :)

Şimdilik Bu kadar...

Mart'tan bir hayır göremedik diyenler Nisan ayınız şahane geçer umarım :)

Benzer Yazılar0 yorum:

Yorum Gönder