27 Nisan 2010 Salı

Bekaret

"Evlilikte kadında bulunması gereken vasıflar arasında ’bekaret’ de sayıldı. Buna göre Yargıtay 2. Hukuk Dairesi, bir davada kadının bakire olmadığı gerekçesiyle evliliği geçersiz saydı. Karar kocanın beyanına göre alındı.".....


"Bu karar 5 üyeli dairede 3 üyenin oyuyla alındı. Karara karşı çıkan iki üye yazdıkları karşı oy yazısında, kadının bakire olduğu yönünde aldığı doktor raporuna dikkat çekti ve “Tıbbi bulgular karşısında davacı tanıklarının soyut ifadelerine dayanılarak davalının bakire çıkmadığının kabulü olanaksızdır” diyerek yerel mahkemenin boşanma kararının onanmasını istediler. Yani bu iki üye de esas olarak bakireliğin kadında bulunması gereken bir vasıf olduğu yönündeki diğer 3 üyenin görüşüne itiraz etmedi, sadece kadının bakire olduğunu söyleyen raporun göz önüne alınması gerektiğini savundu."


Er milleti, namusu zara bağlayıp durdukça, kız milleti de zarı korumak adına anal seks yapıyor. Pek çok erkeğin elinde arkası yol geçen hanı olmuş bakire kızlar var ve işin aslı bunu hakediyorlar. Günün alkışı erkeğe hak ettiğini veren bakire kızlara gelsin.

 
Bu yazı daha önce Esrik Öfke blogunda yayımlanmıştır. Kendisine yayımlama izni için teşekkür ederiz.

Benzer Yazılar0 yorum:

Yorum Gönder