27 Nisan 2010 Salı

Bay Hooop evde şamata

Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği’nin talebi ile BKM tarafından yazılarak sahnelenen “Bay Hooop Evde Şamata”  Bay Hooop’un maceralarından oluşan oyun, Anadolu turnesinde, 23 Nisan 2010’a kadar 28 ilde, toplam 91 kez sahnelenecek. Tüm çocukların Bay Hoop’un davetlisi olarak ücretsiz olarak izleyebileceği oyun, miniklere sigortaya karşı bir bakış açısı oluşturmak ve geleceğe güvenle bakabilmek için sigortanın en doğru araç olduğu bilincini kazandırabilmeyi hedefliyor.
BKM tarafından eğitmen ve pedagogların desteği ile hazırlanan “Bay Hooop Evde Şamata”, 6 – 12 yaş arası tüm minikler ve ilköğretim öğrencileri için Pedagog danışmanlığında yazıldı.


Gösterimleri tüm çocuklara açık ve ücretsiz olarak yapılacak “Bay Hooop Evde Şamata”nın biletleri, sahneleneceği il ve ilçelerdeki salon gişelerinden temin edilebiliyor. Geleceğe güvenle bakabilmek için ülkemizde sigorta bilincinin gelişmesi amacıyla çalışmalarını yürüten Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği, “Bay Hooop Evde Şamata” oyunuyla 56 bin çocuğa ulaşmayı hedefliyor.


Ankara 50′yıl Tiyatro Salonu, İstanbul Avrupa, 23 Nisan 2010, Saat 11:00 – 13:00

Benzer Yazılar0 yorum:

Yorum Gönder