11 Ağustos 2009 Salı

Sazlı Sardunya Hotel (Assos)


Maviyle yeşilin raksı, geçmişin izleri ve kültür armonisiyle birleşince büyüler insanı.Hani bazen olur ya ortam daralır, başımız gövdemize ağır gelir, kaçıp uzaklaşmak isteriz o şehir keşmekeşinden. Sığınacak bir liman ararız sıcak, güvenilir, tanıdık ve sakin. Her şeyi unutup arzu edilen huzura kavuşacağımız.. İşte böyle bir anınızda kaçıp geliverin Sardunya'ya. Misafir olun, hayatınızda en az bir kez Sardunyalı olmanın farkını yaşayın..
Körfezin pırıl pırıl denizinde, Midilli ve Ayvalık'ın tam karşısında 14 odalı bahçeli, deniz mesafesi 1,5 mt olan 150 yıllık bir zeytinyağı fabrikasında tarihin kokusuyla, dostluğun huzurunu bizlerle bir arada yaşayın.
Kah iskelemizde ay ışığında şarabınızı sevdiğiniz müzik eşliğinde yudumlayın,kah bahçemizde kitabınızı okuyup dinlenin; hatta bir fincan kahve eşliğinde hep birlikte sohbet edelim.
Aslında dehşet bir emek ve özveri hikayesi Sardunya'nın ki...
Yeni başlangıcın heyecanı, amatör ruhun kızgın ateşi, uykusuz geceler ve herkes için ev konforunun yaratılması amacıyla gösterilen özen, ki bunlar sadece bir başlangıç.
Asıl hedef, sizlerle büyüyen dostluk ağında her geçen gün Sardunya'nun mükemmelliğe kavuşması.


yazı : izim bozada
kaynak : http://butikotellerrehberi.com

Benzer Yazılar0 yorum:

Yorum Gönder