11 Ağustos 2009 Salı

Myland Hotel Cirali Antalya - ButikOtellerRehberi.com


Denize 70 metre olan Myland herbiri bagimsiz, 3'er kişilik 13 bungalowdan oluşuyor. 4.5 dönümlük organik bir meyve bahçesinde meyve toplayabilir, sabah kahvaltısında bahçe ürünlerini tadabilirsiniz. Bungalowların 5'inde ranza şeklinde 4.yatak da var.

Bungalowlarda balkon, duş, tuvalet, sabit derecede sıcak su, havlu ve saç kurutma makinası, sicak/soguk split klima mevcut. Limon agaçları içinde bir barı ve restoranı var.
Sahilde Çıralı'nın kavurucu güneşinden korunmak için plaj şemsiyeleri ve sezlonglarıda var. Kiralık bisikletleriylee Çıralı'yı keşfe çıkabilirsiniz. Küçük ama güzel bir kütüphaneleri, çeşit çeşit oyunları var. Dünyadan tamamen kopamam derseniz, kablosuz internetleri de var.
Burayı kurarken insanların hobileriyle uğraşabilecekleri, yeni hobiler edinebilecekleri bir yer hedeflemişler. Güne misafirler için ücretsiz yoga ve meditasyon ile baslanıyor. Geceleri de Engin'in dia gösterileri ile renkleniyor. Dans, yoga, meditasyon, tai chi çalısmaları ve sergiler için uygun, 90 m2 tamamen ahşap bir sanatevide var. pinpong masaniz, DVD filmleriniz, gitarinız ve seramik çamurunuz da zevkli vakit geçirmeniz için.

www.butikotellerrehberi.com

Benzer Yazılar0 yorum:

Yorum Gönder