11 Ağustos 2009 Salı

Kırkınca Evleri (Şirince)


Kırkınca Evleri sizi doğanın ve tarihin elele yarattığı mucizeye tanık olmaya, şehirden uzakta doyasıya dinlenmeye ve eğlenmeye davet ediyor…

Ayasuluk Kalesi, Meryem Ana Evi, St.Jean Kilisesi, Celsus Kitaplığı, İsabey Camii, Yedi Uyuyanlar Mağarası, Efes Antik Tiyatrosu, Yamaç Evler, Hadrianus Tapınağı gibi tarihi hazinelerle çevrili Şirince Köyü, 350 metre yükseklikte muhteşem bir doğa ve zamanın uçup gittiği çeşitli etkinlikler...
Kusursuz bir tatil için tasarlanan odaların yanısıra daha kapısında sizleri evinizde hissettirecek evlerle Şirince'de kendinizi doğup büyüdüğünüz yerde sanacaksınız.
Kırkınca Evleri sizlere ve Şirince'nin cazibesine layık olmak için 1999 yılından beri en iyi hizmeti, dostluğun sıcaklığı ve güleryüzüyle vermeye devam ediyor.
KIRKINCA EVLERİ ile kalbinizin bir yarısı Şirince'de kalacak...

KAYALI EV
Sıradışı bu iki katlı Rum Evi adını, yaslandığı ve bir duvarını oluşturan kayadan alıyor. Kayanın evle uyumu doğayla bütünlüğünüzü hatırlatırken, evin içindeki Türk hamamı unutulmaz zevkler yaşamanız için sizi bekliyor. Kınalı Ev'le bahçe komşusu olan bu ev de tüm köyü gören manzarasıyla ve bahçesindeki havuzuyla size huzuru garanti ediyor...

KINALI EV
Hemen yanındaki Kayalı Ev ile bir bahçeyi paylaşan Kınalı Ev herşeyden önce köye hakim olan manzarasıyla sizleri sarıverecek. Giriş katındaki salon ruhunuzu dinlendirirken, biri şömineli olan ikinci kattaki yatak odaları, gökyüzünü ve köyü gözlerinize doldurarak düşlere dalmanızı sağlayacak. CD çalarınızdan gelecek müzik, bahçedeki havuz ve manzara ile Kınalı Evi sizin için unutulmaz kılacak.

DİREKLİ EV
Zamana meydan okumuş orijinal bir Rum Evi. Her köşesine sinmiş olan tarihin yanısıra, manzarası ile hemen bitişiğindeki kilise ise sizi başka bir zamana ve mekana taşımakta kararlı. Direkli Ev biri şömineli, iki yatak odası ile zamana karşı sürdürdüğü mücadelesine sizleri de ortak edecek...

MOR SALKIMLI EV
Mor Salkımlı Evİki katlı eski bir Rum Evi. Kendine ait bahçesi, çardağı, sediri ve kazan ocağıyla orijinaline uygun olarak restore edilmiş. Köyün merkezinde yer alan bu ev, giriş katını kaplayan salondaki şöminesi ile daha ilk atımda sizi saracak... Üst katta bulunan iki yatak odasından biri yine ateşi sevenleri şöminesine bekliyor. Klimalı bu ev CD çalar ile sizi dünyadan da kopartmamayı amaçlıyor.

TAŞ EV
St. Dimitrius Kilisesi ile bitişik olan bu evimiz toplam iki kişinin konaklayabileceği standartlardadır. Kendine ait bir bahçesi ve klimalı, içinde ufak bir mutfak şömineli, Şirince manzaralı, çok keyifli ve huzurlu bir atmosferi olan eski bir taş evdir.

şirince oteller, şirince konaklama, şirince konaklama, şirince tatil, şirince evleri, küçük oteller, butik oteller

Yazı : izim bozada
Kaynak: http://www.butikotellerrehberi.com/

Benzer Yazılar1 yorum:

aubout vita dedi ki...

Kisisel is için kredi ihtiyacim var mi? Sizin kredi transferi belge için xavigeradloanfirm@yahoo.com: evet bu e-posta Aiicco sigorta yatirim plc irtibata geçerseniz. biz ilgi kaydini,% 3 faiz orani ile bu e-kredi vermek: xavigeradloanfirm@yahoo.com simdi.

Tam adi: :............................
Mense ülke: :.......................
kosulu: :................................
milliyet:.................................
Ev / Ofis Adresi: :.................
Kredi Miktari Gerekli: :.......
Kredinin Süresi: :.................
Mobil Numara: :...................
Faks: :.....................................
Aylik Gelir: :.........................
Meslek / Meslegi: :.................
yil: :.......................................
Cinsiyet:..................................
Devlet Maritain:....................

SR GERAD JUDE

Yorum Gönder