11 Ağustos 2009 Salı

FETHİYE YALÇIN APART

Apartlarımızı Kargı Köyünün, Fethiye, Akdeniz ve Babadağ manzaralı yamacında ormanın içinde zeytin ve narenciye ağaçlarıyla dolu bir bahçenin ortasında her türlü rahat ve huzurunuzu düşünerek döşedik. Üç çeşit apartımız mevcut olup birinci tip apartlarımız 90 m2 oluşmaktadır. 2 yatak odası, 30m2 tv salonu, salonda 3 adet çekyat, mutfak ve gereçleri ayrıca biri Türk tipi biri de alfranga olmak üzere iki adet tuvaletimiz mevcuttur.

50 m2 apartlarımızda mutfak, buzdolabı, duş, wc mevcuttur. 30 m2 apartlarımızda ise küçük mutfak, buzdolabı, duş, wc ve özel köşk vardır. Ayrıca siz misafirlerimize Yörük çadırlarında konaklama ve özlemini duyduğunuz Yörük yaşamını yaşayabilme imkanını da sunmaktayız. Yüzme havuzumuz 50m2’dir. Ayrıca doğal suyla doldurulup sıkça suyu değiştirilir. İlaç kullanılmaz. Misafirlerimiz için bahçemizde her türlü organik sebze meyve (limon portakal, domates, biber, patlıcan) ayrıca kendi tavuklarımızdan günlük taze köy yumurtası, kendi ineğimizden yoğurt tereyağı peynir bulunmaktadır.
Siz değerli misafirlerimize arzu ederseniz, özenle beslediğimiz kuzularımızın etinden taze mangal keyfini de sunuyoruz. Her sabah köy ekmeği, katmer, bazlama, yufka, saç böreği, deri peyniri ve kara kovan balı ile köy kahvaltısını bulabileceğiniz gibi, köy sebze yemeklerini yiyebilme imkanını da sunuyoruz.
2009 Sezonu Fiyatlarımız : Köy Kahvaltısı + Açık Büfe Akşam Yemeği + Konaklama

Kişi Başı 40 YTLTemmuz Ağustos 50 YTLKahvaltı + Konaklama 35 YTL´dir.Temmuz Ağustos 40 YTL

Benzer Yazılar0 yorum:

Yorum Gönder