11 Ağustos 2009 Salı

Blue White Hotel Cirali Antalya - ButikOtellerRehberi.com


Eldeğmemiş bir doğa ve akdenizin turkuaz mavisi içerisinde huzur dolu bir tatil için ikinci eviniz Blue&White Hotel!

Blue & White, tanrının cömertliğini esirgemediği saklı cennet Çıralı’da bu eşsiz güzelliklerle uyum içerisinde, tek katlı yapıları ile her türlü konforu sunmaya çalışmaktadır.
Blue & White denize sıfır olan konumu, zevkle dizayn edilmiş iç ve dış mekanı ile evinizdeki kadar rahat ve bir o kadar da kendinizi özel hissetmeniz için, deneyimli ve güleryüzlü personeli ile sürekli daha iyiyi sunabilmeyi amaçlamaktadır.
Blue & White bulunduğu doğanın eşsiz güzellik ve temizliğini odalarında da yansıtabilmenin prensibi içerisindedir. 2007 yılında tüm odalarımız tamamen yenilenmiştir.
Ağaçlar ve çiçekler arasında ayrı bir zevk ortamı oluşturan açık restaurant'ta yakın köylerden temin edilen taze sebze ve meyvalar ile hazırlanan zengin Türk mutfağının örneklerini seçebilir, Horon barda kokteylinizi yudumlayarak günü noktalaya bilirsiniz.
Ailece huzurlu bir tatil için minik dostlarımız da Blue & White tarafından unutulmamış olup onlar çocuk bahçesinde hoşca vakit geçirirken, sizler bir ağaç altında hamağa uzanıp kendinize zaman ayırabilir, dilerseniz sunulan bilardo, masa tenisi, masa futbolu gibi aktivitelerle beraberce eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.
Yazı: İzim Bozada

www.butikotellerrehberi.com

Benzer Yazılar0 yorum:

Yorum Gönder