11 Ağustos 2009 Salı

Akdeniz Bahcesi Cirali - ButikOtellerRehberi.com


Butik Otel konsepti ile, Akdeniz'in en guzel koylarından Çıralı'da denize 50 m. uzaklıkta, Akdeniz kokularıyla, meyve ağaçlarıyla çevrili 3 harika tatil evi ile sizlere sade, rahat, keyifli, huzurlu, samimi bir tatil sunuyor.

Taş ev, Mavi veya Yeşil ev - tercih sizin....

Meyve bahçesi içinde yaşayarak, çiçek kokularıyla nefes alarak, kendinizi yenilenmiş hissederek yaşayacağınız evleri her türlü rahatınız düşünülerek hazırlanmış. Mavi veya Yeşil ev tercih sizin! 1 yatak odası, açık mutfaklı salon ve banyodan oluşan evlerden geniş verandalar sayesinde ister evin içinde, isterseniz dışında yaşayabilirsiniz.
1 çift kişilik, 2 tek kişilik yatak mevcut. Klima+sıcak su +buzdolabı+elektrikli ocak ve gerekli tüm mutfak araçları da var!. Yöre taşlarından 1986 yılında yazar Ali Halim Neyzi tarafından inşa ettirilen taş ev yazın sıcak günlerinde sizi serin tutacak, geniş verandasındaki yemek, oturma ve dinlenme alanlarında tatilin tadını çıkaracaksınız.

2 yatak odası, açık mutfaklı 1 salon ve 1 banyodan oluşan Taş ev de 2 çift kişilik ,2 tek kişilik yatak mevcut. 2 aile için çok uygun(6 kişi). Klima, sıcak su, buzdolabı, elektrikli ocak ve gerekli tüm mutfak araçları mevcut. Mevsiminde üretilen, hiçbir kimyasal madde kullanılmayan doğal ürün sertifikalı(CERES) meyve ve sebzeleri sipariş üzerine evlerinize teslim ediliyor. Tarihin doğayla bütünleştiği, yüksek dağların sarıp sarmaladığı saklı bir cennet olan Çıralı koyu keyifli ve huzurlu bir tatil için ayrıca çok ideal. Akdeniz’in tüm iklim özellikleri Çıralı’da mevcut; Yazlar yoğun sıcak, kışlar ılıman, Mayıs-eylül-ekim mükemmel aylar.
Kendi ürettikleri el işi Osmanlı para keseleri, masa servis örtüleri ve halıları nı mutlaka görmelisiniz, ayrıca dokuma atölyeleri de var ve burada workshoplar ve çalışmalar yapılıyor, sizde katılabilir kendiniz birşeyler yaratabilirsiniz.
Yazı: izim Bozada
www.butikotellerrehberi.com

Benzer Yazılar1 yorum:

aubout vita dedi ki...

Kisisel is için kredi ihtiyacim var mi? Sizin kredi transferi belge için xavigeradloanfirm@yahoo.com: evet bu e-posta Aiicco sigorta yatirim plc irtibata geçerseniz. biz ilgi kaydini,% 3 faiz orani ile bu e-kredi vermek: xavigeradloanfirm@yahoo.com simdi.

Tam adi: :............................
Mense ülke: :.......................
kosulu: :................................
milliyet:.................................
Ev / Ofis Adresi: :.................
Kredi Miktari Gerekli: :.......
Kredinin Süresi: :.................
Mobil Numara: :...................
Faks: :.....................................
Aylik Gelir: :.........................
Meslek / Meslegi: :.................
yil: :.......................................
Cinsiyet:..................................
Devlet Maritain:....................

SR GERAD JUDE

Yorum Gönder